Lacný kancelársky nábytok

Zariadiť kanceláriu je finančne náročný krok a nie každý mám možnosť alebo chuť investovať tisícky € na drahý nábytok. Ak ste sa rozhodli pri zariaďovaní kancelárie šetriť a ste zástancom minimalizmu, máte vyhraté. Moderné, jednoduché prvky kancelárie nájdete v každej dobrej predajni alebo internetovom obchode. Lacný a kvalitný kancelársky nábytok je pre seriózneho predajcu samozrejmosťou.

Lacný kancelársky stôl

Aj pri kúpe stola sa dá šetriť. Dbajte ale na kvalitu dosky stola, ktorá určuje jeho životnosť. Ušetriť sa dá aj výberom stola s úložnými poličkami namiesto zásuviek. Veď niektoré predmety ako spinky, zošívačka alebo obálky nie je nutné skladovať v uzavretej zásuvke.

Lacná kancelárska stolička

Pri kancelárskej stoličke je šetrenie často na úkor pohodlnosti a funkčnosti. Vyhnúť sa môžete predraženým značkám ale vo všeobecnosti na kancelárskej stoličke šetriť neodporúčame. Dôležitá je opora chrbta, lakťové opierky a možnosť nadstavenia a prispôsobenia vašej postave. Stolička musí zodpovedať výške stola.

Lacné skrinky

Rozhodne neodporúčame kúpu lacných skriniek z nekvalitných materiálov, ktoré neunesú nápor ťažkých dokumentov. Ušetriť môžeme kúpou kvalitnej skrine bez doplnkov akými sú dvierka, zásuvky, roletky. Otvorená skriňa je v porovnaní s rovnakou skriňou s dvierkami o polovicu lacnejšia. Niektorých ľudí odrádza od kúpy otvorenej skrine dojem neporiadku, ktorý tento druh nábytku často vzbudzuje. Ak ale zvolíme vhodné prvky na archiváciu ako napríklad archívne krabice alebo iné boxy, príjemný estetický dojem kancelárie zostane zachovaný. V boxoch môžeme archivovať kancelárske potreby, poštové obálky, papierovú evidenciu, doklady a iné predmety.