Lacný bazén na záhradu

Mať vlastný bazén nebolo ešte nikdy také jednoduché. Časy drahých a finančne náročných bazénov sú už dávno preč a úspechu sa tešia lacné ale zato kvalitné bazény z veľkovýroby. Získať bazén bez nutnosti siahnuť hlboko do vrecka nie je dnes žiadny problém. Za 50€ získate slušný bazén s filtráciou. No povedzte, čo viac si môžete priať.

 

Nadštandard

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí sa nezmieria s priemerom a snažia sa vždy plávať proti prúdu, aj v oblasti bazénov máme pre vás riešenie. Do pozornosti by sme vám týmto chceli dať vírivé bazény. Sú určené pre náročných jedincov, ktorí si radi doprajú relaxačné masáže priamo v pohodlí svojho domova.  Kúpou vírivého bazéna získate vlastné relaxačné centru. K takémuto bazénu odporúčame zakúpiť záhradný altánok určený na zabudovanie bazéna.  Využiť ho potom môžete aj v zhoršených poveternostných podmienkach pri zachovaní maximálneho komfortu.

 

Klasika

Asi najznámejším a najpredávanejším typom bazénov sú bazény nafukovacie. Obľúbené sú hlavne vďaka svojej nízkej cene.  Zaobstarať si nafukovací bazén dokážete už za 10€. Takýto bazén je určený prioritne pre malé deti. Treba rátať s obmedzenou životnosťou. Ak vám takýto bazén vydrží dve sezóny, môžeme hovoriť o úspechu.

bazén s filtrom