Ako zariadiť spálňu moderne

Zariadenie spálne je na prvý pohľad veľmi jednoduché. Vybrať posteľ, nočný stolík a skriňu na šatstvo. Jednoduché ale zároveň zložité. Možností, ktoré sa nám v priebehu hľadania vhodného kusu nábytku vynárajú, je naozaj veľmi veľa. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako si výber nábytku do spálne zjednodušiť.

Manželská posteľ

Výber manželskej postele je pri zariaďovaní spálne naozaj kľúčový. Správnou voľbou si zaručíme kvalitný a ničím nerušený spánok. Ako teda vyberať? V prvom rade si ujasnite, aký druh manželskej postele potrebujete. Na výber máte jednoduché manželské postele alebo postele s úložným priestorom. Postele s úložným priestorom sú o poznanie drahšie. Najrozšírenejším z tohto sortimentu sú určite postele s výklopným roštom. Môžu sa pochváliť maximálne využitým priestorom.

Odkladací priestor pri posteli

Pri manželskej posteli je takmer nevyhnutné mať z každej strany určité miesto, kam pohodlne z postele dočiahnete . Na tento účel sú určené nočné stolíky. Ten volíme s ohľadom na dizajn miestnosti ale dôležité sú aj jeho funkčné vlastnosti. Nočný stolík by mal disponovať uzatvárateľným úložným priestorom, otvoreným úložným priestorom a dostatočne veľkou odkladacou plochou v hornej časti.