Nové štýlové doplnky do spálne

Zdá sa vám vaša spálňa fádna a nevýrazná? Asi potrebuje menšiu zmenu. Nevýhodou spálne je ale to, že sú možnosti trošku obmedzené. Výmena rozmerných prvkov  nábytku za nové nie je riešením. Kúpa novej postele alebo šatníkovej skrine nie je v rámci oživenia priestoru naozaj vhodná. Jediným riešením sú doplnky.

 

Stena a jej možnosti

Do módy znovu prichádzaj tapety. Nie tie klasické, papierové, ale moderné, vliesové.  Ak by ste našli tapetu, ktorá by sa do vašej spálne hodila, určite neváhajte. Stačí otapetovať jednu stenu, najlepšie tú za čelom postele. Voľbou vhodnej tapety dokážete navyše priestor opticky zväčšiť.  Na lepenie tapiet nebudete potrebovať žiadne špeciálne náradie. Úplne postačí vodováha, veľké nožnice, nôž a meter na zameriavanie.

 

Vázy a keramika

Ak ste zástancom klasiky, na oživenie priestoru vám bude stačiť drobná keramika. Štýlová váza alebo nový kvetináč v jasných farbách dokážu upútať. Ak sa predsa len rozhodnete zaexperimentovať, môžete siahnuť po niečom netradičnom. Hitom tohto roka sú obrazy na mieru. Umelecké dielo vo vašej spálni vyrieši všetky problémy nudného interiéru.