Vyberte si odrážadlo. Oblúbené je autíčko

Tento typ odrážadla je určený pre tie najmenšie deti. Jeho výhodou je množstvo kolies.  Štyri kolesá zaručujú maximálnu stabilitu a umožňujú použitie aj pre deti vo veku jedného roku života.  Súčasťou tohto typu odrážadla býva aj vstavaný úložný priestor, ktorý dokonale využijete na prevoz menších hračiek alebo kamienkov. Ceny sa pohybujú v rozmedzí od 10€ do 50€.

Odrážadlá puky

Odrážadlá od výrobcu Puky majú nielen u nás dlhú tradíciu. Sú známe vysokou kvalitou použitých dielov, pekným dizajnom a dlhou životnosťou.  Odrážadlá Puky sú v ponuke pre viaceré vekové skupiny. Niektoré majú extra výbavu v podobe stojanu, brzdy alebo košíku určeného na prevoz hračiek.

 

Detské odrážadlo motorka

Motorka je určená rovnako ako autíčko pre deti od jedného roku života. Záleží ale na  jej konštrukcii. Niektoré motory sú trojkolesové, niektoré štvorkolesové. Motorky, ktoré majú vpredu iba jedno koliesko sú troška náročnejšie na obsluhu. Ak ste ale zástancom výchovy bez uľahčovania, je motorka pre vaše dieťa tým správnym riešením. Pripravíte ho tak jednoducho hrou na použitie bicykla.

detské odrážadlo motorka

 

Odrážadlo macko pú a iné rozprávkové postavy

Asi je nám všetkým jasné, že sa motívy z detských rozprávok je nutné zaplatiť. Cena bežného odrážadla a odrážadla napríklad s motívom macka pú nie je rovnaká. Ak chcete dieťaťu spraviť radosť, netreba sa orientovať na drahé značky. Odrážadlo poskytne dokonalú zábavu aj v tom najzákladnejšom prevedení.