Spálne na mieru za pár eur

Aj napriek tomu, že možností ako si zariadiť vysnívanú spálňu je veľa, nie vždy nájdete ideálne riešenie v ponuke predajcov nábytku. Ak vám v spálňovej zostave niečo chýba, nesedí vám rozmer skrine alebo vám nevyhovuje farebné prevedenie, v tom prípade je pre vás jedinou správnou voľbou výroba spálne na mieru.

 

Výroba postele na mieru

Asi najčastejšie sa stretávame s výrobou manželskej postele na mieru. Takáto posteľ môže byť vyrobená z masívu alebo z drevotriesky. Poste na mieru je možné očalúniť látkou podľa vlastného výberu, kožou alebo koženkou .  Výsledkom je vždy unikátny kus nábytku, ktorý je jediný svojho druhu. Ak si zvolíte posteľ z masívu, máte na výber z veľkého množstva farebných prevedení. Farbu drevenej postele môžete ovplyvniť morením alebo použitím farebného laku. Je samozrejme možné použiť aj bežnú farbu určenú na drevo, ale v takom prípade by zanikla štruktúra dreva a posteľ by stratila svoj originálny vzhľad.

 

Skriňa na mieru

Ak skriňa, tak jednoznačne vstavaná. Ak vám to dispozičné riešenie dovolí, určite siahnite po vstavanej skrini na mieru. Tá dokonale využíva priestor po celej dĺžke a výške steny. Získané centimetre úložného priestoru určite skôr alebo neskôr oceníte.

slálne